MIODARKI (112)

STOŁY I WANIENKI DO ODSKLEPIANIA (86)

DEKRYSTALIZACJA (22)

DOZOWNIKI I POMPY (21)

KREMOWANIE MIODU (40)

ODSTOJNIKI NA MIÓD (87)

SUSZARKI, WIALNIE DO PYŁKU (11)

WĘZA PSZCZELA (20)

TOPIARKI DO WOSKU (31)

ODZIEŻ PSZCZELARSKA (83)

POZOSTAŁE URZĄDZENIA (12)

Sprzęt pszczelarski

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę sprzętu pszczelarskiego zarówno dla początkujących bartników jak i profesjonalnych pszczelarzy szukających automatycznych rozwiązań do swoich pasiek.

W kategorii miodarki znajdziesz wirówki do miodu wiodących producentów takich jak Łysoń, Apikoz oraz BRCtech. Ten niezbędny sprzęt pszczelarski występuje w wersjach diagonalnych, radialnych lub kasetowych.  Miodarki diagonalne oferowane są z różnymi napędami. Najpopularniejsze i zarazem najtańsze napędy ręczne, kolejno wygodny napęd elektryczny oraz praktyczne miodarki z napędem ręczno-elektrycznym.

Kategoria kompletne ule zawiera szeroki wybór elementów do uli styropianowych, poliuretanowych a także drewnianych. Jeżeli szukasz gotowych zestawów producenci przygotowali komplety skrojone pod każdego.

Bezpieczna i wygodna odzież pszczelarska chroniąca pszczelarza od stóp po głowę to podstawa pracy w pasiece. Komfort w upalne dni zapewnia seria odzieży wykonana z wentylowanej 3 warstwowej siateczki  firmy BRCtech natomiast za maksymalne bezpieczeństwo odpowiada linia odzieży pszczelarskiej premium firmy Łysoń. Każdy strój wymaga odpowiedniego zabezpieczenia rąk poprzez odpowiednie skórzane rękawice pszczelarskie wykonane z miękkiej skóry.

Wśród niezbędnego sprzętu pszczelarskiego oferta zawiera również nierdzewne lub plastikowe pojemniki na miód. Większość z nich występuje w wersji z zaworem klapkowych ułatwiającym dozowanie miodu do słoików. Wiadra z zaworem nazywamy odstojnikami na miód.