SPRZĘT PSZCZELARSKI

MIODARKI DO MIODU (118)

STOŁY I WANIENKI DO ODSKLEPIANIA (84)

DEKRYSTALIZACJA (45)

DOZOWNICE DO MIODU (23)

KREMOWNICE MIODU (40)

ODSTOJNIKI NA MIÓD (82)

SUSZARKI DO PYŁKU (20)

TOPIARKI DO WOSKU (33)

Odzież pszczelarska (89)

POZOSTAŁE URZĄDZENIA (9)

Sprzęt pszczelarski dla każdego pszczelarza

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę sprzętu pszczelarskiego zarówno dla początkujących bartników jak i profesjonalnych pszczelarzy szukających automatycznych rozwiązań do swoich pasiek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą online lub do odwiedzenia nas w naszym sklepie stacjonarnym w Biszczy.

W kategorii miodarki znajdziesz wirówki do miodu wiodących producentów takich jak Łysoń, Apikoz oraz BRCtech. Ten niezbędny sprzęt pszczelarski występuje w wersjach diagonalnych, radialnych lub kasetowych.  Miodarki diagonalne oferowane są z różnymi napędami. Najpopularniejsze i zarazem najtańsze napędy ręczne, kolejno wygodny napęd elektryczny oraz praktyczne miodarki z napędem ręczno-elektrycznym.

Kategoria kompletne ule zawiera szeroki wybór elementów do uli styropianowych, poliuretanowych a także drewnianych. Jeżeli szukasz gotowych zestawów producenci przygotowali komplety skrojone pod każdego.

Bezpieczna i wygodna odzież pszczelarska chroniąca pszczelarza od stóp po głowę to podstawa pracy w pasiece. Komfort w upalne dni zapewnia seria odzieży wykonana z wentylowanej 3 warstwowej siateczki  firmy BRCtech natomiast za maksymalne bezpieczeństwo odpowiada linia odzieży pszczelarskiej premium firmy Łysoń. Każdy strój wymaga odpowiedniego zabezpieczenia rąk poprzez odpowiednie skórzane rękawice pszczelarskie wykonane z miękkiej skóry.

Wśród niezbędnego sprzętu pszczelarskiego oferta zawiera również nierdzewne lub plastikowe pojemniki na miód. Większość z nich występuje w wersji z zaworem klapkowych ułatwiającym dozowanie miodu do słoików. Wiadra z zaworem nazywamy odstojnikami na miód.