Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Etykieta miód akacjowy – profesjonalne oznakowanie produktu

Profesjonalna etykieta na miód powinna zawierać nazwę produktu, wyraźnie wyróżniając jego naturalne pochodzenie oraz rodzaj (np. miód akacjowy). Istotne są informacje o pochodzeniu – lokalizacja pasieki, sposób pozyskiwania. Nie może zabraknąć danych producenta, wagi netto oraz daty ważności. Ważne są także certyfikaty jakości i ekologiczne podkreślające wyjątkowość produktu. Dodatkowo, etykieta może zawierać przyciągającą wzrok grafikę, np. z pszczołą.

Każda nasza etykieta na miód akacjowy jest tworzona z myślą o efektywnym budowaniu marki oraz promocji produktu. Etykiety przykuwają uwagę szczegółami, niezależnie od tego, czy produkt jest wyłożony na sklepowej półce, czy prezentowany w sklepie internetowym.

Miód akacjowy etykieta i inne produkty pszczele

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym producentem miodu, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z pszczelarstwem, warto zadbać o to, by Twój miód akacjowy zdobiła atrakcyjna etykieta. W naszym sklepie pszczelarskim znajdziesz również słoiki na miód, a także miód wielokwiatowy. Zapraszamy!

Etykiety samoprzylepne na miód akacjowy są pakowane po 100 sztuk

Rozmiar 116 x 50mm