CIASTA DLA PSZCZÓŁ

Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników

Ciasta dla pszczół

W naszym sklepie mamy bogaty wybór różnych pokarmów dla pszczół, wśród których szczególne miejsce zajmują ciasta dla pszczół. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym pszczelarzem, czy hobbystą, zdrowe i dobrze odżywione pszczoły to podstawa skutecznej hodowli.

Ciasto do podkarmiania pszczół od renomowanych producentów

Ciasto do pszczół to gotowy pokarm podawany na wiosnę, w okresie bezpożytkowym, jak i w przygotowaniu na zimowlę. W naszej ofercie znajdują się ciasta od takich producentów jak BKV Group, Diamant, Sudzucker oraz Apiciasto. Dodatkowo posiadamy ciasta z dodatkami wspomagającymi rozwój, takimi jak: witaminy, tymol, zioła czy białko. Coraz większą popularnością cieszą się ciasta z proteinami, które również znajdują się w naszej hurtowni.

Ciasto dla pszczół na zimę – idealnie skomponowane składniki

Ciasto dla pszczół na zimę zawiera dużą ilość cukru, który zapewnia pszczole odpowiednią ilość energii w okresie zmniejszonej aktywności. Istotny jest również dodatek ciasta dla pszczół z pyłkiem, który dostarcza pszczołom ważnych składników mineralnych i białka. To pokarm specjalistyczny, który znacznie poprawia kondycję całej pszczelej rodziny.

Ciasto cukrowe dla pszczół i inne produkty pszczelarskie

Jako profesjonalny sklep pszczelarski oferujemy najlepszej jakości pokarm dla pszczół, w tym ciasto dla pszczół na wiosnę i zimę. Mamy także syropy dla pszczół oraz drobny asortyment pszczelarski, który umożliwi Ci hodowlę matek pszczelich.