SYROPY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Syropy dla pszczół

W naszej ofercie znajdziesz syrop dla pszczół – doskonałe rozwiązanie, które wspiera zachowanie solidnej kondycji rodziny pszczelej przez cały rok. Syrop dla pszczół to gotowy płynny pokarm stosowany na zimę lub w okresie rozwojowym. Wśród dostępnych propozycji wyróżniają się pokarmy od renomowanych producentów, takich jak Apifood, Apifortuna, a także Diamant i Sudzucker.

Syropy dla pszczół – efektywne pokarmy zimowe

Zadbaj o zdrowie swoich pszczół przez cały rok dzięki naszemu specjalnemu syropowi do podkarmiania pszczół. Zapraszamy do naszego sklepu pszczelarskiego, który posiada bogaty wybór pokarmów dla pszczół, w tym syrop pszczelarski. Naszą misją jest dbanie o zdrowie i dobrobyt pszczół, dlatego posiadamy również ciasta dla pszczół, dostosowane do ich specjalnych potrzeb. W naszej bogatej ofercie znajdują się najwyższej jakości syropy pszeniczne oraz cukrowe (np. Apiinvert, Invertix 72, Apifood). Do wyboru masz produkty o różnych pojemnościach, dostępne także w ilościach hurtowych.

Całoroczny inwert pszczelarski i syrop dla pszczół na zimę

Wybór syropu dla pszczół powinien zależeć od potrzeb. Syrop cukrowy dla pszczół jest doskonałym źródłem pokarmu dla owadów w okresie zimowym, kiedy dostęp do naturalnego nektaru jest ograniczony, podczas gdy inwert pszczelarski, dzięki swoim właściwościom, może być stosowany przez cały rok.

Jakie są różnice między inwertem a syropem cukrowym (tym robionym przez pszczelarzy samodzielnie ze zwykłego cukru)? Już wyjaśniamy!

1. Inwert pszczeli to gotowy do użytku pokarm, który sprzedajemy w wygodnych opakowaniach. Syropy z cukru robione przez pszczelarzy wymagają poświęcenia dużej ilości czasu.

2. Inwert to syrop najbardziej zbliżony do miodu. Zazwyczaj składa się w równej proporcji z cukrów: glukozy, fruktozy i sacharozy. Syrop robiony przez pszczelarzy to tylko sacharoza.

3. Dzięki temu, że inwert ma tak specyficzny skład, może być lepiej przyjmowany przez pszczoły (ponieważ bardziej przypomina miód). Dodatkowo, skład taki minimalizuje prawdopodobieństwo krystalizacji syropu w ramkach (w przypadku syropów z cukru jest to bardziej prawdopodobne). A kiedy syrop się skrystalizuje, wtedy pszczoły nie mogą już pobrać takiego pokarmu, bo ma formę stałą.

4. Unikalne receptury inwertu. Każdy producent stosuje nieco inne proporcje cukrów. Przykładowo – popularny na rynku Diamant – Invertix 72F ma większą ilość fruktozy, która zapobiega krystalizacji.

5. Syropy pszeniczne (Apifortuna, Apifood) nie wydzielają zapachu, dzięki temu można nimi karmić pszczoły w ciągu dnia i dokarmianie nie powoduje rabunków. Co to znaczy? Kiedy pszczoły czują zapach pokarmu, atakują sąsiednią słabszą rodzinę, aby ukraść pokarm.

Syrop dla pszczół z Hurtowni Pszczelarskiej Barć – kompleksowy asortyment dla hodowli pszczół

Jako sklep pszczelarski zapewniamy pełne spektrum produktów do hodowli pszczół, zwiększając szanse na zdrowe i silne rodziny pszczele. Nasz pokarm dla pszczół jest nie tylko skuteczny, ale także przyjazny dla pszczół i środowiska. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również drobny asortyment pszczelarski, który umożliwi Ci profesjonalną hodowlę matek pszczelich.

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu, zachęcamy do kontaktu. Jeśli chodzi o ilości hurtowe, ceny i oferty ustalamy indywidualnie. Nasi doświadczeni konsultanci doradzą i pomogą wybrać produkty, które najlepiej spełnią wszystkie wymagania. Zapraszamy!